Humanitarian flights to Canada

OPEN ARMS, SOLIDAIRE та INTEGRALIA DKV FOUNDATION організовують гуманітарні рейси з Варшави, щоб допомогти людям, які тікають від війни в Україні.

На сьогоднішній день завдяки цим рейсам понад 1800 людей з України змогли втекти від війни та почати нове життя у безпечному місці.

ВИМОГИ

Щоб подорожувати нашим гуманітарним рейсом для людей, які тікають з України, до Саскачевану, КАНАДА, ви повинні відповідати наступним вимогам:

• Дійсний закордонний біометричний паспорт (паспорт повинен бути дійсним або продовженим посольством України). Українське посвідчення особи -ІD-картка або паспорт-книжечка недійсні для поїздки до Канади.

•Бути у Варшаві, Польща, за день до поїздки.

До членів сім'ї відносяться:
• чоловік або дружина громадянина України (в тому числі цивільний шлюб)
• їхня спільна дитина на утриманні
• дитина на утриманні чоловіка/дружини громадянина України
• дитина на утриманні дитини подружжя (наприклад онуки, або дитина, над якою є опікунство)

Інші вимоги:
• Дійсний паспорт (паспорт повинен мати дійсний термін дії або бути продовжений посольством України)
• Схвалена CUAET VISA approved
• За день до поїздки перебувати у Варшаві.
• Для домашніх тварин обов'язкова вакцинація від сказу. Всі тварини,незалежно від віку ,виду та ваги, подорожують виключно в багажному відсіку в жорсткій пластиковій переносці.Якщо такої переноски у вас немає,вам її нададуть,вкажіть це в формулярі при реєстрації.

Примітка: ми не допускаємо на рейс неповнолітніх без супроводу

РЕЙС

Місто відправлення: Варшава

Місце призначення:Регіна, Саскачеван, Канада

Дата: 27 березня 2023РЕЄСТРАЦІЯ

Якщо ви згодні з інформацію , відповідаєте всім вимогам і зацікавлені в подорожі нашим рейсом, ви повинні оформити своє бронювання через форму.
Після бронювання ми зв'яжемося з вами для підтвердження та надамо детальнішу інформацію про рейс.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

ІНФОРМАЦІЯ

Кампанія з прийому біженців з України в Канаді Open Arms, Solidaire та Fundación Integralia DKV повністю узгоджена з Урядом Саскачевану.

Мандрівники, які мають сім'ю/друзів в Канаді

- Рейс прибуде до Саскачевану.

- Уряд Саскачевану повідомить вашій родині чи друзям про час вашого прибуття та інші деталі зустрічі в аеропорту на Вашу електронну адресу, яку ви вказали під час реєстрації. Ми просимо всіх пасажирів залишатися в місцях тимчасового розміщення принаймні протягом перших трьох днів, щоб ви могли подати заявку на отримання номера соціального страхування та медичної картки Саскачевану, безкоштовної SIM-карти та отримати доступ до різних інших установ для отримання інформації.

- Поїздка з Саскачевану до кінцевого пункту призначення (де проживає ваша родина чи друзі) буде за ваш рахунок.

Мандрівники БЕЗ РОДИНИ/ДРУЗІВ В КАНАДІ

• Людям, які не мають родичів/друзів, які можуть прийняти їх у Канаді, після вашого прибуття в аеропорт Реджайни, уряд Саскачевану надасть безкоштовне житло на термін до двох тижнів і підтримає вас у пошуку житла, роботи та допомогти вам отримати банківські рахунки, фінансову допомогу, SIN тощо.

ЗАПИТАННЯ

Ми зібрали найпоширеніші запитання в одному документі. Просимо вас уважно прочитати їх, перш ніж використовувати будь-який з наших контактних каналів.

ЗАВАНТАЖУЙ ТУТДОДАТКОВИЙ СЕРВІС

Ви можете дізнатися більше про Саскачеван, Канада та підтримку, доступну для українців після прибуття, переглянувши це відео. Перегляду цього документа і документу із поширеними запитаннями.

Відгуки мандрівників

By Flaticon

"Ми дуже раді бути в Канаді і дуже вдячні за вашу підтримку. Політ був ідеальним. Ви навіть не уявляєте, яку підтримку ми отримали від вас! Нам приділяли багато уваги на кожному етапі польоту, а також після."

Дякуємо за підтримку України"

Сергій Та Валерія
Пасажирка гуманітарного рейсу до Канада*Iconos diseñados por dDara de Flaticon

By Flaticon

"Нас чудово прийняли в Канаді, про нас дуже добре дбають і ми відчуваємо велику підтримку. Ви зробили неймовірну роботу.
Спасибі за вашу допомогу!!" 💛💙

Олеся
Пасажирка гуманітарного рейсу до Канада

EMAIL

gestionvueloh@fundacionintegralia.org