Humanitarian flights to Canada

OPEN ARMS, SOLIDAIRE та INTEGRALIA DKV FOUNDATION організовують гуманітарні рейси з Варшави, щоб допомогти людям, які тікають від війни в Україні.

На сьогоднішній день завдяки цим рейсам понад 1800 людей з України змогли втекти від війни та почати нове життя у безпечному місці.

ВИМОГИ

Для того, щоб скористатися нашим гуманітарним рейсом в Канаду , потрібно відповідати наступним вимогам:

-Бути громадянином України
-бути членом родини громадянина України

До членів сім'ї відносяться:
• чоловік або дружина громадянина України (в тому числі цивільний шлюб)
• їхня спільна дитина на утриманні
• дитина на утриманні чоловіка/дружини громадянина України
• дитина на утриманні дитини подружжя (наприклад онуки, або дитина, над якою є опікунство)

Інші вимоги:
• Дійсний паспорт
• Схвалена CUAET VISA approved
• Повна вакцинація від COVID або дійсний тест на COVID, зроблений перед поїздкою.

Важливо:
- якщо вам потрібно пройти тестування, ми організуємо його на дату поїздки.
-Уряд Саскачевану організує 14-денний карантин для невакцинованих людей.
• Потрібно завантажити та заповнити інформацію про подорож у ArriveCan за 72 години до прибуття до Канади.
• За день до поїздки перебувати у Варшаві.
• Для домашніх тварин обов'язкова вакцинація від сказу. Всі тварини,незалежно від віку ,виду та ваги, подорожують виключно в багажному відсіку в жорсткій пластиковій переносці.Якщо такої переноски у вас немає,вам її нададуть,вкажіть це в формулярі при реєстрації.

Примітка: ми не допускаємо на рейс неповнолітніх без супроводу

РЕЙС

Місто відправлення: Варшава

Калгарі, Саскачеван

Дата:10 серпняРЕЄСТРАЦІЯ

Якщо ви згодні з інформацію , відповідаєте всім вимогам і зацікавлені в подорожі нашим рейсом, ви повинні оформити своє бронювання через форму.
Після бронювання ми зв'яжемося з вами для підтвердження та надамо детальнішу інформацію про рейс.

ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

ІНФОРМАЦІЯ

Кампанія прийому біженців з України в Канаді повністю скоординована організаціями Open Arms, Solidaire та Fundación Integralia DKV з урядом Саскачевану. Команда волонтерів Open Arms та Fundación Integralia надає підтримку всім зареєстрованим на рейс -як інформаційну, так і логістичну. В залежності від типу мандрівника є декілька умов:

Мандрівники, які мають сім'ю/друзів в Канаді

- Рейс прибуде в Саскачеван.

- Ваша родина або друзі можуть приїхати і забрати вас з місця тимчасового перебування. Також ми можемо надати вам безкоштовне проживання протягом перших днів, щоб допомогти вам отримати необхідні для подальшого перебування послуги: відкриття банківського рахунку, навчання, отримання фінансової допомоги на перший час тощо, а потім ваша родина чи друзі можуть забрати вас.

- Поїздка з Pегіна, Саскачеван до кінцевого пункту призначення (де проживає ваша сім'я або друзі) буде здійснюватися за ваш рахунок.

Мандрівники БЕЗ РОДИНИ/ДРУЗІВ В КАНАДІ

- Людей, які не мають родичів або друзів, які могли б прийняти їх у Канаді, після прибуття в аеропорт Регіна зустрічають представники уряду Саскачевану та допоможуть отримати житло, оформити банківські рахунки, знайти роботу, навчання, отримати допомогу на перший час, тощо

ЗАПИТАННЯ

Ми зібрали найпоширеніші запитання в одному документі. Просимо вас уважно прочитати їх, перш ніж використовувати будь-який з наших контактних каналів.

ЗАВАНТАЖУЙ ТУТДОДАТКОВИЙ СЕРВІС

Ви можете перевірити які послуги доступні для українців (та членів їхніх сімей), які подорожують до Саскачевану за цим посиланням.

Відгуки мандрівників

By Flaticon

Тут в Іспанії, ми зустріли багато гарних людей. Вони нам дуже допомогли з житлом. Частина з нас вже почала працювати. Місцеві мешканці влаштовують нам екскурсії. Дитина ходить до школи і дуже задоволена. Дякуємо вам 💛💙

Катерина
Пасажирка гуманітарного рейсу до Іспанії

By Flaticon

Дякую за все, вважаю що ваша організація зробила все можливе щоб наші люди були у безпеці і з комфортними умовами, усе було виконано бездоганно! Дуже вдячна за те що знайшла вашу організацію і що ви так гарно допомогли!!!

Вікторія
Пасажирка гуманітарного рейсу до Іспанії*Iconos diseñados por dDara de Flaticon

EMAIL

sosukraine@dkvintegralia.org


WHATSAPP