Гуманітарні рейси до Іспанії


OPEN ARMS та SOLIDAIRE організовують авіарейси гуманітарного коридору з Варшави з метою перевезення людей, які рятуються від війни в Україні, до Барселони та Мадрида у безпечне місце. Ці люди перебувають у Польщі та з відома та з дозволу іспанської влади – Посольство Іспанії в Польщі та Міністерство інклюзії координують разом із Fundación Integralia DKV прийом цих людей соціальними структурами Іспанії: Cruz Roja, Посланці миру, Фонд монастиря Санта-Клара, міська рада Бадалони, міська рада Барселони, міська рада Гіссони, асоціації Альба та Аурія.

На сьогоднішній день завдяки цим рейсам понад 1700 людей з України змогли втекти від війни і їх приймають родини та соціальні структури.

ВИМОГИ

Щоб поїхати нашими гуманітарними рейсами для українців до Іспанії і Аргентина, ви повинні відповідати таким вимогам:

• Бути громадянином України або з мати там місце проживання.
• Мати дійсний проїзний документ: паспорт, посвідчення особи або свідоцтво про народження.
• Бути у Варшаві за день до рейсу.
• Неповнолітні можуть подорожувати лише в супроводі своїх прямих родичів та/або мати дозвіл батьків. Неповнолітні без супроводу не можуть літати.

ПОЛІТ

Наші рейси вилітають з Варшави.
Дати наших наступних рейсів:

Іспанія: 8 липня

НАПИС

Якщо після прочитання інформації ви зацікавлені в подорожі нашим наступним рейсом, ви повинні оформити бронювання через нашу форму.

Після бронювання ми зв'яжемося з вами для підтвердження та надамо детальнішу інформацію про рейс.

Завершіть реєстрацію за допомогою цієї

ФОРМИ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ Мандрівників

Мандрівники в Іспанію

Кампанія прийому українських біженців в Іспанії Open Arms/Solidaire та Fundación Integralia DKV повністю скоординована та звітується до відповідальних за це питання урядових органів Іспанії: Міністерства інклюзії, Посольства Іспанії в Польщі та Делегацій уряду Іспанія в Барселоні та Мадриді.

Команда волонтерів Open Arms та Fundación Integralia надає підтримку всім людям на цьому рейсі з моменту, коли ви висловили свою зацікавленість у польоті до Іспанії, і ми надаємо інформацію та логістику для вашого прибуття в країну.

Нижче ми описуємо умови прибуття в Іспанію в залежності від типу мандрівника:

1) Мандрівники з родиною/друзями в Іспанії

- Рейс може прилетіти в Барселону або Мадрид.
- Сім'я або друзі повинні прийти, щоб зустріти вас в аеропорту. Якщо вони не можуть забрати вас у день прибуття вашого рейсу, ми можемо запропонувати вам проживання через Червоний Хрест виключно на одну ніч.
- Переміщення з Барселони чи Мадрида до місця призначення родини чи друзів, які вас вітають, буде здійснюватися за власний рахунок.


2) Мандрівники без контактів в Іспанії

- Решта людей, які подорожують і не мають родичів/друзів в Іспанії, коли ви прибудете в аеропорт Барселони або Мадрида, вас буде вітати іспанський Червоний Хрест. Червоний Хрест є основною довідковою установою, яку уряд Іспанії через Міністерство інклюзії обрав для прийому та супроводу людей, які прибувають до Іспанії з України зі статусом захисту ЄС.

Дуже важливо: в рамках цієї програми Міністерства інклюзії люди, які прибувають до Іспанії, можуть бути направлені в будь-яке інше місто Іспанії залежно від наявності житла та інших умов.

Усі організації, які беруть участь у цій програмі, забезпечують проживання, харчування, навчання дітей, необхідні юридичні процедури та надають відповіді на проблеми зі здоров’ям, які можуть виникнути.

ЧАСТI ЗАПИТАННЯ

Ми знаємо, що у вас є багато запитань щодо нашого рейсу, тому ми зібрали найпоширеніші запитання в одному документі. Ми просимо вас уважно прочитати їх, перш ніж використовувати будь-який з наших контактних каналів.

СКАЧАТИ ДОКУМЕНТ

ПОСЛУГИ

Нижче ми перерахуємо деякі ініціативи, які доступні для українців, які подорожують до Іспанії:

- Запобігання торгівлі людьми: Якщо ви відчуваєте загрозу або виявите щось підозріле, зверніться до довідкової інформації, наданої НУО A21.


- Doctors for Ukraine:Медична допомога українцям.


-Psychologists for Ukraine: Психологічна допомога для українців та приймаючих сімей.


-Rare Diseases Hub: Догляд та направлення хворих українських пацієнтів з рідкісними захворюваннями.


-Візуальний довідник для українців Іспанії: Вивчіть основні слова іспанської мови із зображеннями, виготовленими Prodigioso Volcán.

СУБ'ЄКТИ ПРИЙОМУ

Нижче ми перераховуємо приймаючі організації, які співпрацюють з проектом:

- Cruz Roja Española


- Mensajeros de La Paz


-Fundación Madrina


-Fundación Aalba


-Ayuntamiento de Guissona (Cataluña)


-Ayuntamiento de Salas de los infantes (Burgos)


-Ayuntamiento de La Calzada de Oropesa (Toledo)

Відгуки мандрівників

By Flaticon

Тут в Іспанії, ми зустріли багато гарних людей. Вони нам дуже допомогли з житлом. Частина з нас вже почала працювати. Місцеві мешканці влаштовують нам екскурсії. Дитина ходить до школи і дуже задоволена. Дякуємо вам 💛💙

Катерина

By Flaticon

Дякую за все, вважаю що ваша організація зробила все можливе щоб наші люди були у безпеці і з комфортними умовами, усе було виконано бездоганно! Дуже вдячна за те що знайшла вашу організацію і що ви так гарно допомогли!!!

Вікторія

* Icons designed by dDara from Flaticon

ЕЛЕКТРОННА ПОШТА

helpukraine@dkvintegralia.org

WHATSAPP

Рейс Іспанія: +34931550082

Гуманітарні рейси до Іспанія